ul. Józefa Sowińskiego 54/94 01-105 Warszawa biuro@mg-bud.pl
Home O firmie Nasza oferta Inwestor zastępczy Kontakt

O firmie

MG - BUD to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży deweloperskiej. Jesteśmy młodym zespołem wykwalifikowanych specjalistów z nowatorskim podejściem.

Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej. Jednym z obszarów naszej działalności jest przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego własnych inwestycji, oferując Klientom zakup domów, bliźniaków, szeregówek.

Zaczynaliśmy jako firma budowlana. Budowaliśmy dla rodzin oraz dla deweloperow. Byliśmy wykonawcami i podwykonawcami inwestycji. Od podszewki poznaliśmy potrzeby Klientów deweloperów, czyli przyszłych mieszkańców budowanych osiedli. Aż pewnego dnia rozwinęliśmy skrzydła i szybko okazało się, że jesteśmy solidnym partnerem, który buduje osiedla i domy, ale również zaufanie.
Mamy ten komfort, że jesteśmy jednocześnie firmą deweloperską i generalnym wykonawcą.

Kontrolujemy budowę od pierwszego wbicia łopaty, po odbiór budynku.

Nasza oferta
co możemy zaoferować?
Planowanie
W Twoim imieniu dokonamy niezbędnych przygotowań, które umożliwią doskonałe z budżetowanie i zaplanowanie inwestycji.
Inwestycje
Małe, średnie oraz duże – dla nas to bez różnicy. Oferujemy indywidualne i kompleksowe podejście do każdej powierzonej nam iwestycji.
Realizacje
Oferujemy realizacje na najwyższym poziomie. Razem z inwestorem wybieramy najbardziej optymalny wariant finalnego kształtu inwestycji.
Odwiedź nas
ul. Józefa Sowińskiego 54/94
01-105 Warszawa
Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Wykonanie strony WWW: Devilart