ul. Józefa Sowińskiego 54/94 01-105 Warszawa biuro@mg-bud.pl
Home O firmie Nasza oferta Inwestor zastępczy Kontakt

Inwestor zastępczy

Zastępstwo inwestycyjne to nic innego jak prowadzenie całego procesu budowlanego na zlecenie inwestora. Inwestor decydujący się na zastępstwo inwestycyjne może mieć pewność, że wszelkie zadania powierzone wykonawcy robót budowlanych zostaną wykonane należycie i przy zachowaniu wcześniej ustalonych terminów.

Zastępstwo inwestycyjne to nie tylko znaczące odciążenie Inwestora w kwestii prawidłowo wykonanych robót, ale także możliwość zakupu materiałów budowlanych z uwzględnieniem upustów posiadanych przez inwestora zastępczego.

Ważnym aspektem jest również fakt, iż wybudowanie z taką pomocą nie musi równać się większym kosztom i wydatkom ze strony Inwestora. Wbrew pozorom zastępstwo inwestycyjne to wydatek, który się opłaca albowiem zaoszczędza cenny czas i nerwy inwestora głównego.

Koszty wybudowania domu z inwestorem zastępczym są porównywalne z kosztami inwestycji prowadzonej indywidualnie. Ważnym aspektem jest również fakt, iż zastępstwo inwestycyjne nie zmusza inwestora do finansowania całego przedsięwzięcia od razu. Budowa finansowana jest w podobnym tempie jednak powstaje znaczenie szybciej niż przy budowie metoda gospodarczą.

Inwestor zastępczy to ktoś kto pomoże załatwić wszelkie wymagane prawem pozwolenia a często także zajmie się pomocą w wyborze najkorzystniejszego kredytu. Jedyne co pozostaje w gestii inwestora głównego to wybór projektu. Oferujemy nie tylko nasze długoletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsięwzięć ale także fachową kadrę która pomoże rozwiać wszelkie kwestie sporne.

Inwestor zastępczy dla Twojej budowy to synonim zaoszczędzonego czasu nerwów oraz pieniędzy.

Zastępstwo inwestycyjne to dla każdego inwestora nieoceniona pomoc albowiem inwestor zastępczy:
 

  • pomaga w przeprowadzeniu formalności do rozpoczęcia budowy i zakończenia budowy ale także w czasie jej trwania
  • bierze odpowiedzialność za przebieg prac
  • zatrudnia kierownika budowy i wykonawcę oraz wszystkich specjalistów którzy są konieczni na placu budowy
  • kupuje i dostarcza materiały budowlane
  • zajmuje się kontrolą inwestycji


Firma nasza specjalizuje się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji robót przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, handlowo - usługowych, a kończąc na dużych obiektach handlowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycyjną począwszy od uzyskania warunków WZIZT, opracowania projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami i pozwoleniem na budowę, poprzez sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

W imieniu Inwestora podejmujemy się rozwiązywania wszelkich problemów formalno-prawnych powstałych w trakcie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.

W zakresie usług, świadczonych przez naszą firmę jest także sprawowanie funkcji inwestora zastępczego wraz z pełnym rozliczeniem kosztów budowy, a także realizacja obiektów pod klucz na zasadzie generalnego wykonawstwa. Oprócz obsługi inwestycji prowadzimy również działalność w zakresie projektowania budynków i budowli inżynierskich, a także urządzeń, sieci instalacyjnych oraz dróg.

Wykonujemy ekspertyzy inżynierskie z zakresu budownictwa. Na zlecenie Inwestora przygotowujemy i prowadzimy przetargi w jego imieniu oraz organizujemy proces oferowania robót i dostaw materiałowo-sprzętowych. Współpracujemy z firmami projektującymi instalacje wentylacyjne budynków.

Nasza oferta
co możemy zaoferować?
Planowanie
W Twoim imieniu dokonamy niezbędnych przygotowań, które umożliwią doskonałe z budżetowanie i zaplanowanie inwestycji.
Inwestycje
Małe, średnie oraz duże – dla nas to bez różnicy. Oferujemy indywidualne i kompleksowe podejście do każdej powierzonej nam iwestycji.
Realizacje
Oferujemy realizacje na najwyższym poziomie. Razem z inwestorem wybieramy najbardziej optymalny wariant finalnego kształtu inwestycji.
Odwiedź nas
ul. Józefa Sowińskiego 54/94
01-105 Warszawa
Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Wykonanie strony WWW: Devilart